Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :+48 519 902 560

Prudential

Historia

Grupa Prudential działa w Polsce od 1927 r. wramach spółki zależnej Towarzystwa Ubezpieczeń Przezorność oraz angielskiej spółki akcyjnej Towarzystwo Ubezpieczeń Prudential. W czasie II wojny światowej majątek firmy został przejęty przez okupanta, a archiwa zniszczone. Mimo to nawet te działania nie przeszkodziły Towarzystwu w wypłacie należnych odszkodowań.

Oferta ubezpieczeń

Ofertę ubezpieczeń Prudential podzielić możemy na 5 filarów. Pośród nich znajduje się ubezpieczenie oszczędnościowe Start w Życie. Jest to długoterminowy plan oszczędzania na przyszłość dziecka. Dzięki czemu bez względu na to co przyniesie czas, możemy być pewni, że nasze dziecko otrzyma wsparcie finansowe.

Inna oferta to Emerytura bez Obaw, jest to rodzaj ubezpieczenia na życie, które stanowi długoterminowy plan oszczędzania na emeryturę. Pozwoli ono zgromadzić kapitał po to by móc z niego korzystać na przyszłej emeryturze.

Jeśli myślimy o ubezpieczeniu oszczędnościowym to warto wybrać Oszczędności na Plus - ubezpieczenie na życie z długoterminowym planem oszczędzania na wybrany cel w przyszłości. Możemy gromadzić tam kapitał i wypłacić go w dowolnym momencie.

Ubezpieczenie Komfort Życia to ubezpieczenie na życie, które jest rozwiązaniem idealnym dla posiadających kredyt hipoteczny albo inne zobowiązania finansowe. Pozwoli ono mieć pewność, że jeśli coś nam się stanie nasza rodzina nie zostanie na lodzie. Nasi bliscy otrzymają bowiem wypłatę świadczeń, które pozwolą im spłacić zaciągnięte przez nas kredyty.

Pewny Kapitał to ubezpieczenie na życie, które stanowi połączenie ochrony ubezpieczeniowej oraz oszczędzania w jednym produkcie. To połączenie ubezpieczenia na życie z zabezpieczeniem gromadzonego kapitału.

W jaki sposób zgłosić szkodę?

Jeśli chcemy zgłosić szkodę/zdarzenie należy skontaktować się telefonicznie z Centrum Obsługi Telefonicznej. Przygotujmy wcześniej numer polisy. Konsultant poda nam telefonicznie jakie dokumenty należy będzie przesłać. Możemy tego dokonać poprzez wysyłkę na adres Biura Obsługi Klienta.

W jaki sposób zrezygnować z umowy?

Jeśli zdecydujemy się na zerwanie umowy, musimy liczyć się z tym, że ilość zwróconych środków może być różna. W przypadku zrezygnowania z ubezpieczenia w ciągu 30 dni od daty otrzymania polisy otrzymamy całość wpłaconej sumy. Rezygnacja w późniejszym terminie wiąże się z utratą części środków i wypłatą środków gwarantowanych wskazanych na umowie. W razie decyzji dotyczącej rezygnacji z umowy należy wypełnić odpowiednie dokumenty oraz dostarczyć je do placówki lub wysłać pocztą na adres The Prudential Assurance Company Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Puławska 182, 02-670 Warszawa.

Kontakt i obsługa

Adresy 18 oddziałów Prudential w głównych miastach Polski dostępne na: http://www.prudential.pl/oddzialy-i-konsultanci 

Wyszukiwarka konsultantów wg imienia i nazwiska lub kodu pocztowego: http://www.prudential.pl/oddzialy-i-konsultanci/-/br-viewer/representatives

Formularz kontaktowy na stronie firmy: https://www.prudential.pl/umow-sie-z-konsultantem

Infolinia do kosultantów

801 30 20 10
Konsultanci dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00

Infolinia do Partnerów Biznesowych

801 310 100
Konsultanci dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00

Adres pocztowy głównej siedziby w Polsce:

The Prudential Assurance Company Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Puławska 182
02-670 Warszawa

Sprawdź oferty X