Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :+48 519 902 560

PRÉVOIR

Historia

PRÉVOIR to firma specjalizująca się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie. W Polsce Groupe PRÉVOIR działa od 2000 r. Swoje biura handlowe posiada w 16 polskich miastach, między innymi w Rybniku, Krakowie, Lublinie czy Olsztynie. Wyróżnić możemy cztery kategorie produktów, które oferuje firma - ochronę finansową, emeryturę, oszczędzanie oraz zdrowie. Głównym celem  PRÉVOIR jest ochrona finansowa rodzin, a oferowane przez ubezpieczalnie produkty, dostosowane są do potrzeb indywidualnych oraz przedziałów wiekowych klientów.

Produkty

Oferowane przez PRÉVOIR produkty mają na celu zabezpieczyć rodzinę klienta przed konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Przyjrzyjmy się teraz poszczególnym produktom, które oferuje PRÉVOIR - MaxiKapitał jest to propozycja dla tych, którzy chcą regularnie odkładać pieniądze na przyszłość. Oszczędności gromadzone są na rachunku, minimalna stopa zwrotu wynosi 2%. Gromadzone środki zwolnione są z podatku dochodowego oraz podatku od spadku. Sami możemy zdecydować o wysokości sumy ubezpieczenia oraz stopie indeksacji. W czasie trwania umowy jesteśmy objęci ochroną na wypadek inwalidztwa albo śmierci w efekcie nieszczęśliwego wypadku. Kolejny produkt stanowi ProDomus to program ubezpieczeń przeznaczony dla osób z kredytem hipotecznym. Zapewniamy sobie w ten sposób kapitał gwarantowany, który dostosowany jest do pozostałej do spłaty kwoty kredytu. To produkt doskonały dla osób, które chcą uchronić swoją rodzinę od konieczności spłacania zaciągniętych zobowiązań w razie zdarzeń losowych.

Kolejny rodzaj ubezpieczenia stanowi Na emeryturę, to ubezpieczenie zabezpieczające potrzeby finansowe, dzięki czemu w przyszłości będziemy mogli utrzymać wysoki standard życia po przejściu na emeryturę. Możemy sami wyznaczyć składkę miesięczną i ustalić ile ma wynosić świadczenie końcowe.

Kolejnym produktem jest OptiMax, terminowe ubezpieczenie na życie w razie wypadku, śmierci lub inwalidztwa, gwarantuje świadczenia w przypadku konieczności hospitalizacji lub uszkodzeń ciała. Produkt ten zapewnia nam szeroką ochronę ubezpieczeniową. Jeśli chcemy odzyskać część naszych składek powinniśmy wybrać Zwrotną Ochronę. Świadczenie to zapewnia wypłacenie naszej rodzinie świadczeń w razie naszej śmierci. Zwrot możemy otrzymać natomiast przez cały okres trwania umowy.

Jeśli cenimy sobie standardowe rozwiązania, to warto wybrać ProRodzina terminowe ubezpieczenie na życie dla osób, które chcą zabezpieczyć życie oraz zdrowie swojej rodziny i bliskich w razie gdyby doszło do nieprzewidzianych okoliczności zdrowotnych.  Produkt ten gwarantuje wypłatę świadczeń w przypadku śmierci, albo następstw nieszczęśliwych wypadków, jak również w przypadku całkowitego i trwałego inwalidztwa. Ochroną objęte są też urodzenie dziecka i śmierć osoby w najbliższej rodzinie.

Multi – ochrona to z kolei terminowe ubezpieczenie na życie, które zabezpiecza bliskich przed koniecznością spłaty naszych zobowiązań finansowych. To dobre zabezpieczenie dla rodzin z racji wysokiej sumy ubezpieczenia. Jeśli natomiast martwimy się o nagłe zachorowanie lub zabiegi, to warto wybrać ProLife. Jeśli dojdzie do poważnej choroby takiej jak zawał serca albo nowotwór zazwyczaj konieczne jest leczenie, dzięki temu ubezpieczeniu możemy zabezpieczyć się finansowo od takich przypadków. Zostaną nam bowiem wypłacone pieniądze na leczenie.

Kolejny produkt to Nasza Ochrona -  forma zabezpieczenia finansowego na wypadek nieprzewidzianych okoliczności życiowych, zapewnia rekompensatę finansową jeśli dojdzie do śmierci albo inwalidztwa z różnych przyczyn.

Na pogrzeb to oferta dla tych, którzy chcą zabezpieczyć się w kwestii spraw związanych z naszym pogrzebem odciążając naszych najbliższych.

Zaś Kapitał Forte to jednorazowa wpłata stanowiąca bezpieczne inwestowanie oszczędności, przydatne w realizacji planów. Kapitalizacja oraz dodatkowa wpłata pozwala na gromadzenie oszczędności, które są powiększane o gwarantowane odsetki, a ryzyko nie występuje.

40 plus to z kolei gwarancja zabezpieczenia finansowego w razie naszej śmierci oraz ochrona od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Jeśli natomiast chcemy zabezpieczyć nasze dziecko warto wybrać Prevoir Dziecko.

W przypadku poszukiwania ubezpieczenia ochrony życia i zdrowia wybierzmy PreVital.

Zgłoszenie szkody, wypowiedzenie umowy, kontakt

Zgłoszenia szkody i wypowiedzenia umowy możemy dokonać poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza: https://www.prevoir.pl/Formularze.aspx i wysłanie go na adres: PRÉVOIR-VIE GROUPE PRÉVOIR, S.A. Oddział w Polsce, ul. Nowoberestecka 14, 02-204 Warszawa. Wszelkie niejasności możemy wyjaśnić również drogą mailową email: prevoir@prevoir.pl.

Kontakt do siedziby głównej w Polsce

PRÉVOIR-VIE GROUPE PRÉVOIR
S.A. ODDZIAŁ W POLSCE
ul. Nowoberestecka 14
02-204 Warszawa
tel.: (22) 572 80 00
fax: (22) 349 96 29
e-mail: prevoir@prevoir.pl

PRÉVOIR posiada też Biura Handlowe w 16 miastach Polski, których adresy znajdziemy na stronie: http://www.prevoir.pl/Kontakt.aspx

Sprawdź oferty X