Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :+48 519 902 560

Open Life

Obecne czasy jak nigdy wcześniej skłaniają nas do tego by zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo naszych bliskich. Priorytetem Open Life jest stworzenie firmy godnej zaufania, która zaoferuje klientom ubezpieczenie pozwalające ze spokojem patrzeć w przyszłość. Open Life stanowi towarzystwo ubezpieczeniowe, które współpracuje z bankami oraz instytucjami finansowymi po to by stworzyć innowacyjne produkty spod znaku ubezpieczeń. 

Oferta produktowa Open Life

Oferowane przez towarzystwo produkty zaliczyć możemy do czterech filarów – oszczędzanie, inwestycje, ubezpieczenia ochronne oraz ofert dla klientów biznesowych.

Open Life szczyci się posiadaniem w swojej ofercie produktów ubezpieczeniowych, które łączą oszczędzanie oraz elementy ochronne. Na przykład kiedy chcemy gromadzić kapitał na przyszłość, na określony cel czy zagwarantowanie sobie lepszego życia dla nas i naszych bliskich.

Towarzystwo zapewnia elastyczne warunki umowy, które pozwalają dostosować produkt do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Wysokość składki możemy ustalić i dostosować do naszych potrzeb, podobnie, jak możemy obniżyć jej wysokość w tracie trwania umowy, a nawet czasowo ją zawiesić.

Określone produkty pozwalają nawet na nieustanny dostęp do gromadzonych środków już od początku trwania umowy poprzez dokonanie całkowitego lub częściowego wykupu wartości udziałów i nie ponosimy z tego tytułu dodatkowych kosztów. Do wyboru mamy 9 gotowych strategii inwestycyjnych.

A może inwestycja kapitału?

Kolejny wachlarz stanowią produkty ubezpieczeniowe, doskonałe, jeśli chcemy inwestować kapitał. Open Life stawia na takie produkty, które pozwolą klientom na dostęp do różnorodnych rozwiązań związanych z inwestycją.

  • Możemy dostosować potencjalny zysk, ryzyko, które ponosimy jak również sposoby lokowania środków do tego jakie są nasze indywidualne preferencje.
  • W ofercie towarzystwa znajdziemy produkty z jednorazową składką w postaci ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych, różnią się one od siebie długością rekomendowanego okresu trwania inwestycji.
  • Można inwestować pośrednio i bezpośrednio w szerokim spektrum klas aktywów.
  • Zaproponowane produkty mają różną formę i różną częstotliwość wypłaty potencjalnych zysków.

Co jeszcze?

Open Life oferuje również produkty mające zabezpieczyć nas i naszych najbliższych w przypadku naszej śmierci albo w przypadku utraty zdrowia.

W przypadku gdy dojdzie do zdarzenia ubezpieczeniowego Towarzystwo wypłaci z góry ustaloną na początku kwotę, która stanowi rekompensatę za poniesione straty. Wysokość i sposób wypłaty, suma ubezpieczenia, czy jego okres uzależniony jest od naszych preferencji.Produkty ochronne mogą zostać dodatkowo poszerzone o funkcję oszczędzania.

W swojej ofercie Open Life ma również produkty dla Banków, Multiagencji oraz innych instytucji finansowych. Dzięki czemu firma oferuje instytucjom finansowym możliwość współpracy w zakresie oferowania produktów tradycyjnych oraz unikatowych ubezpieczeń z zakresu inwestycji. Pośród nich znajdują się produkty inwestycyjne, plany regularnego oszczędzania oraz programy ochronne. Umożliwia to również bankom skorzystanie z doświadczenia zespołu wykwalifikowanych specjalistów, elastyczność w doborze oferty i strategii współpracy.

Zgłoszenie szkody

Jeśli dojdzie do zdarzenia ubezpieczeniowego objętego ubezpieczeniem możemy zgłosić je za pośrednictwem Internetu Możemy też zdecydować się na tradycyjną wysyłkę poprzez wydrukowanie kompletu dokumentów i wysłanie ich na adres siedziby firmy. Towarzystwo ubezpieczeń wypłaca świadczenie na pisemny wniosek osoby uprawnionej.

Wypowiedzenie umowy

Jeśli natomiast chcemy wypowiedzieć umowę, to wszelkie niezbędne dokumenty możemy znaleźć na http://www.openlife.pl/dokumenty-do-pobrania/.

Dane kontaktowe

Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A.
ul. Przyokopowa 33,
01-208 Warszawa

Sprawdź oferty X