Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :+48 519 902 560

Liberty Ubezpieczenia

Jednym z elementów działalności ubezpieczeniowej, który klienci cenią najwyżej, jest odpowiedzialność, wiarygodność i umiejętność zdobywania przez firmę zaufania. Jeżeli jest ona w stanie przekonać do siebie, to znak, że rzeczywiście można jej zaufać, a oferowane przez nią produkty są wartościowe i bezpieczne. Liberty Ubezpieczenia od początku swojej działalności w Polsce nie miało z tym najmniejszych problemów. Właśnie dlatego grono jej klientów jest tak szerokie i liczne.

Historia

Liberty Ubezpieczenia to marka, którą od 2016 roku posługuje się już Grupa AXA. Stało się tak na drodze wykupienia i przejęcia marki Liberty od jej dotychczasowego właściciela. Z racji renomy i dużej świadomości marki na rynku, AXA pozostawiła nazwę i samą markę, jako nadal funkcjonującą, nie wcielając jej całkowicie (z nazwą) w struktury swojej organizacji. Oznacza to, że zawieranie umów w ramach marki Liberty Ubezpieczenia, jest de facto związaniem się z dobrze znaną firmą AXA, która też ponosi odpowiedzialność za szkody i ich likwidację w wyniku zawartego porozumienia. Dotychczasowy właściciel nie ponosi już żadnych kosztów. Marka po raz pierwszy pojawiła się w Polsce w 2007 roku, jako polska reprezentacja amerykańskiego giganta ubezpieczeniowego Liberty Mutual. Markę wprowadzał hiszpański oddział firmy, czyli Liberty Seguros. Początkowo była to wyłącznie sprzedaż w kanale direct, dlatego pierwsza nazwa to było właśnie Liberty Direct. W 2014 zmieniona na Liberty Ubezpieczenia jako że kanał direct nie był jedynym, w którym dystrybuowane były polisy.

Oferta produktowa

Liberty Ubezpieczenia to produkty przede wszystkim majątkowe przeznaczone głównie dla klientów indywidualnych.

Ubezpieczenia komunikacyjne

W ramach tych ubezpieczeń firma oferuje przede wszystkim obowiązkowe OC dla posiadaczy pojazdów wraz z pakietem mini Assistance. Dodatkowo można również wykupić pakiet, w którym OC i mini Assistance zostało połączone z AC oraz ubezpieczenia dodatkowe jak Assistance Premium, Assistance Opony czy Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków dla kierowcy i pasażerów.

Ubezpieczenia majątkowe

To głównie zabezpieczenie nieruchomości i ruchomości, które stanowią wyposażenie domu lub mieszkania. W ramach ubezpieczenia można dobrać dokładnie taki pakiet, jaki będzie najbardziej odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom. Ubezpieczenie All Risk to rozszerzona opcja podstawowa. Dodana w niej została opcja odpowiedzialności towarzystwa za kradzież z włamaniem i kradzież zwykłą oraz zdarzenia wynikające z rażącego niedbalstwa. W tym zakresie można również uzupełnić swoje ubezpieczenie majątkowe o pomoc medyczną dla mieszkańców. W ten sposób można zyskać opiekę lekarską przez 24h. W skład świadczeń wchodzi wizyta lekarska, wizyta pielęgniarki, transport medyczny, dostarczenie leków, diagnostyka.

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne to wsparcie ubezpieczonego w czasie jego pobytu za granicą. Leczenie za granicą może się wiązać z dużymi kosztami. Wykupienie ubezpieczenia powoduje, że koszty te pokrywane są z polisy. W Liberty ubezpieczenie turystyczne występuje w trzech wariantach:

  • Podstawowym,
  • Optymalnym,
  • Rozszerzonym.

Różnią się one między sobą zakresem świadczeń i wysokością sum ubezpieczenia. Ogólnie natomiast, polisa chroni przed konsekwencjami finansowymi poważnego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku czy utraty bagażu.

Likwidacja szkód i kontakt

Likwidacja szkód w Liberty Ubezpieczenia jest niezwykle prosta i łatwa. Wystarczy wejść na stronę ubezpieczyciela. Natychmiast można zauważyć zakładkę o nazwie likwidacja szkód. Wystarczy wybrać rodzaj polisy, z której ma być wypłacone ubezpieczenie i postępować dalej zgodnie ze wskazówkami. Formularz jest prosty i intuicyjny. Całość zgłoszenia zajmuje zaledwie kilka minut. To najprostsza i najskuteczniejsza forma. Można też zadzwonić pod jeden z podanych na stronie numerów telefonów. Dla każdego rodzaju ubezpieczenia przeznaczony został specjalny numer. Ma to na celu przyspieszenie procedowania wszystkich zgłoszeń, ułatwienie połączenia klienta z konsultantem i usprawnienie procesu.

Adres firmy:

ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Sprawdź oferty X