Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :+48 519 902 560

Europa

Oferowanie ubezpieczeń nie jest trudnym zadaniem. Trudnym zadaniem jest zyskanie zaufania klientów. Przekonanie ich, że mogą powierzyć swoje zdrowie i swoje pieniądze firmie, która zrobi z nimi dobry użytek. Taką wiarygodność buduje się przez lata i przez działania. Spójność przekazu i jego zgodność z postawą firmy mogą pomóc osiągnąć w tym wymiarze sukces.

Historia

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa już od ponad dwudziestu lat pracuje nad tym, by dobra opinia klientów nigdy się nie zmieniła. W tym celu tworzone są różnorodne nowatorskie rozwiązania, propozycje i produkty, które mają odpowiadać zmieniającym się warunkom rynku i zmieniającym się oczekiwaniom klientów. Specjalizacją firmy jest sprzedaż ubezpieczeń za pośrednictwem banków. To daje znacznie szerszy dostęp do klientów oraz możliwość współpracowania z bardziej zróżnicowanym portfelem klientów. Firma z roku na rok staje się coraz lepsza, a potwierdzeniem tego są nagrody otrzymywane w różnorodnych konkursach.

Oferta produktowa

W ramach oferowanych produktów Europa posiada szereg bardzo ciekawych i interesujących rozwiązań, które odpowiadają wymaganiom dzisiejszego świata.

  • Ubezpieczenia turystyczne oferowane są osobom wyjeżdżającym za granicę. Występują w kilku różnych wariantach, by każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie i wybrać takie ubezpieczenie, które rzeczywiście zapewni mu spokój podczas podróży. Travel World to klasyczna propozycja, w ramach której zyskasz ubezpieczenie kosztów leczenia czy ochronę bagażu podróżnego. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji to rozwiązanie, które jest szczególnie korzystne, gdy rezerwujesz swój wyjazd ze znacznym wyprzedzeniem. Dzięki temu, w razie rezygnacji z jednego z objętych ubezpieczeniem powodów, możesz uzyskać całkowity zwrot zainwestowanych kosztów. Ubezpieczenie Sport  & Fun jest ubezpieczeniem, która poza zabezpieczeniem kosztów leczenia i bagażu, dodatkowo chroni na wypadek Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Ubezpieczenie NNW Polska to pokrycie kosztów poszukiwań w razie zaginięcia w czasie podróżowania w Polsce. Ponadto, jest to pokrycie kosztów rehabilitacji, ratownictwa i bagażu podróżnego. Business Travel World to rozwiązanie dla podróżujących służbowo. W ramach ubezpieczenia polisa pokrywa koszty leczenia, transportu i ratownictwa. Oferowana jest ochrona bagażu. Pokrywane też są koszty rezygnacji lub przerwania podróży służbowej.
  • Ubezpieczenie nieruchomości to ochrona majątku przed pożarem i innymi zdarzeniami losowymi. Do tego, ochroną objęte są ruchomości, które znajdują się w budynku, a ubezpieczony może wykupić ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.
  • Ubezpieczenie ochrona tożsamości to nowość na rynku. Działa w sytuacji, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta Twoją tożsamość. W wielu miejscach konieczne jest podawanie różnorodnych danych osobowych. Nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś je ukradnie i wykorzysta. W takich właśnie chwilach działa to ubezpieczenie.
  • Ubezpieczenia dla aktywnych to dwa bardzo ciekawe rozwiązania dla osób lubiących uprawiać sport. Jedno z nich to ubezpieczenie rowerzysty, które obejmuje pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i następstw nieszczęśliwych wypadków. Drugie zaś to ubezpieczenie NNW Sport. Ubezpieczenie, które obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, ochronę w kraju i za granicą, zwrot kosztów uczestnictwa w imprezie sportowej w przypadku rezygnacji i ubezpieczenie sprzętu sportowego.

Wszystkie prezentowane produkty to rozwiązania wysokiej klasy, dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Zgłoszenie szkody, kontakt

Zgłoszenie szkody najlepiej jest wykonać poprzez stronę internetową. W zakładce Centrum Obsługi Klienta można znaleźć opcję „Zgłoś Szkodę”. To nie tylko najprostszy, ale również najszybszy i najbardziej efektywny sposób na to, by uzyskać wypłatę świadczenia w razie zdarzenia. Naturalnie, można też załatwić wszystkie sprawy za pomocą kontaktu telefonicznego lub mailowego z firmą.

Siedziba i kontakt:
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.
ul. Gwiaździsta 62,
53-413 Wrocław
e-mail: sekretariat@tueuropa.pl

Sprawdź oferty X