Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :+48 519 902 560

ERV

Specjalizacja w ubezpieczeniach podróżnych to szansa, by stać się liderem rynku w danej branży. Jednocześnie to wyzwanie, które wymaga stworzenia takiego rodzaju produktów i takiego rodzaju oferty, by rzeczywiście zabezpieczyć wszystkie potrzeby klientów i spełnić ich nawet najbardziej skomplikowane oczekiwania. ERV staje na wysokości zadania w ramach wybranej dziedziny, właśnie ubezpieczeń podróżnych.

Historia

ERV zrodziło się w Monachium w 1907 roku, od razu wybierając dla siebie specjalizację w branży. Od tego czasu, niezmiennie, Europäische Reiseversicherung AG się rozwija i doskonali w zakresie oferowanych przez siebie ubezpieczeń. Jednocześnie, przez cały ten czas stale towarzyszy swoim klientom w ich podróżach, zarówno tych wypoczynkowych, jak i służbowych, zawodowych. Ubezpieczenia podróżne nie dotyczą bowiem wyłącznie wyjazdów rekreacyjnych. Polski oddział powstał w 2004 roku w Gdańsku. Jest on częścią międzynarodowej grupy i jako taki z pełnym pakietem upoważnień ubezpiecza miliony Polaków w podróży.

Oferta produktowa

W ramach oferowanych produktów ERV oferuje różnego rodzaju ubezpieczenia, które różnią się specyfiką i specjalizacją. Wszystko po to, by każdy klient mógł dla siebie wybrać takie ubezpieczenie, jakie jest mu w danej podróży potrzebne. Nie zbliżone, nie takie, które zabezpiecza część jego potrzeb, ale takie, które od początku do końca sprawi, że będzie się on czuł bezpiecznie.

  • Ubezpieczenie Indywidualne to jednoosobowa polisa, w skład której wchodzi: ubezpieczenie kosztów leczenia i transportu, OC, NNW, bagaż i assistance. Można to rozszerzyć o ubezpieczenie następstw chorób przewlekłych, różnych sportów, pakiet SKI, pakiet SPORT, pakiet Praca Fizyczna, koszty rezygnacji z podróży oraz koszty przerwania podróży. Ubezpieczenie występuje w czterech wariantach świadczeń.
  • Ubezpieczenie rodzinne to polisa dla dwóch dorosłych i czwórki dzieci. Pokrewieństwo lub jego brak nie mają tu znaczenia. Polisa wydawana jest z określeniem objętych nią osób. To doskonałe rozwiązanie zarówno na wyjazd rodzinny, jak i podróż z przyjaciółmi, którzy również mają dzieci. W ramach polisy, w wersji podstawowej można uzyskać: ubezpieczenie kosztów leczenia i transportu, OC, NNW, bagaż i assistance. W wersji rozszerzonej można dołączyć ubezpieczenie następstw chorób przewlekłych, różnych sportów, pakiet SKI, pakiet SPORT, pakiet Praca Fizyczna, koszty rezygnacji z podróży oraz koszty przerwania podróży. Polisa dostępna jest w czterech wariantach świadczeń.
  • Pakiet SKI i SPORT to rozwiązanie dla aktywnych. Zawiera ubezpieczenie OC osobowe i mienia, koszty rehabilitacji, ratownictwo, ubezpieczenie sprzętu, koszty karnetów, wypożyczalni i zwrot kosztów w przypadku zamknięcia tras i szlaków sportowych.
  • Choroby przewlekłe to ubezpieczenie, które pokryje koszty w razie zaostrzenia się objawów choroby przewlekłej ubezpieczonego. W ramach ubezpieczenia można uzyskać zwrot kosztów leczenia nagłego pogorszenia stanu zdrowia.
  • Ubezpieczenia grupowe to zabezpieczenie pobytu za granicą aż dziesięciu osób. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które wybierają się na wakacyjny wyjazd z paczką znajomych. Osoby nie musza być ze sobą w żaden sposób spokrewnione ani spowinowacone.
  • Ubezpieczenie roczne to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto bardzo dużo i często podróżuje. Żeby nie kupować osobnej polisy za każdym razem, można wykupić jedną, roczną, która działa przez cały rok i ma stałą składkę. Zakres terytorialny jest tutaj niczym nieograniczony, podobnie, jak ilość wyjazdów zorganizowanych w ciągu trwania ubezpieczenia.
  • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji to rozwiązanie, które zabezpieczy Twoje finanse na wypadek zdarzenia losowego, które nie pozwoli wyjechać na zaplanowaną podróż. To doskonałe rozwiązanie, szczególnie jeżeli podróż zaplanowana została znacznie wcześniej. Długi okres powoduje, że rośnie ryzyko nieszczęśliwego zdarzenia, które mogłoby pokrzyżować plany.

Likwidacja szkód, kontakt

Zgłoszenie szkody jest w przypadku ERV niemalże banalnie proste. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie i czekać na rozwój wypadków. Sam formularz jest intuicyjny i prosty. Nie wymaga skomplikowanej wiedzy ani operacji. Jest to najłatwiejsze rozwiązanie. Można też skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu i zadzwonić do konsultantów. Oni również jasno i czytelnie wytłumaczą procedurę i pokierują, jak załatwić sprawę.

Siedziba firmy:

ERV Europäische Reiseversicherung AG
Oddział w Polsce
ul. Chmielna 101/102
80-748 Gdańsk
Tel.: + 48 58 324 88 50

Sprawdź oferty X