Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :+48 519 902 560

ELVIA

Wyjazd, wycieczka czy wypoczynek za granicą to sposób na wspaniały wypoczynek, zregenerowanie swojej energii i ponowne nabranie dystansu do świata i spraw z nim związanych. Wyjazd to zmiana klimatu, zmiana otoczenia, a przez to solidny odpoczynek. Ważne przy tym, by był to też bezpieczny odpoczynek. Nad tym czuwa przez cały czas Twojego pobytu ELVIA.

Historia

ELVIA to firma, która swoje korzenie ma w Szwajcarii. To właśnie tam w 1950 roku została utworzona ELVIA Travel Insurance. Firmę założyły osoby, które już były związane z branżą ubezpieczeniową i po prostu doskonale wyczuły rynek. Zmiany w mentalności i sposobie życia ludzi, zmiany techniczne i technologiczne sprawiły, że podróżowanie staje się coraz bardziej powszechne, a co za tym idzie, ubezpieczenie siebie w czasie tych podróży również zyskuje na znaczeniu. Od 1995 roku Elvia jest częścią grupy Allianz, co dodatkowo wzmacnia jej pozycję.

Oferta produktowa

Elvia to przede wszystkim ubezpieczenia turystyczne przeznaczone dla podróżnych. Jako specjalista w branży, firma Elvia wypracowała kilka interesujących rozwiązań, przeznaczonych dla podróżnych o bardzo sprecyzowanych celach swoich podróży.

  • W ramach ubezpieczenia Podróże, klienci otrzymują wsparcie na wypadek konieczności poniesienia kosztów leczenia, do którego dołączony jest pakiet Assistance. Do tego ubezpieczenie bagażu podróżnego i sprzętu sportowego, następstwa nieszczęśliwych wypadków, OC w życiu prywatnym i dostęp do infolinii. Tak skonstruowane ubezpieczenie zawiera wszystkie istotne elementy, które należałoby w czasie wyjazdu zabezpieczyć. Ubezpieczenie występuje w trzech wariantach cenowych, a co za tym idzie dostępne są trzy różne sumy ubezpieczenia.
  • Ubezpieczenie Sport, to propozycja bardzo podobna zakresowo (koszty leczenia, ubezpieczenie bagażu, NNW, OC i infolinia). Różnica polega przede wszystkim na tym, że ubezpieczenie to występuje jedynie w dwóch wariantach, a sumy ubezpieczenia są wyższe niż w powyższym.
  • Ubezpieczenie SKI jest to specjalna propozycja dla narciarzy. Zasadniczo, wygląda tak samo jak SPORT. Z tą jedną różnicą, że dołączony do niej został pakiet SKI, w ramach którego szczególną ochroną otoczona jest aktywność narciarska (zwrot kosztów karnetu, zwrot kosztów wypożyczenia sprzętu, świadczenie w przypadku zamknięcia narciarskich tras zjazdowych).
  • SKI PL to wersja ubezpieczenia dla narciarzy, ale tych, którzy jeżdżą w Polsce. Dlatego też nie ma potrzeby włączania w to ubezpieczenia kosztów leczenia, bo i tak zostaną pokryte z funduszu. W zamian za to, włączony został transport medyczny. Ubezpieczenie występuje tylko w jednym wariancie cenowym.
  • Biznes to ubezpieczenie podróży służbowych. W jego zakresie znajdują się standardowe opcje (OC, NNW, koszty leczenia, bagaż). Ubezpieczenie występuje w dwóch wariantach cenowych.
  • Ubezpieczenie Rezygnacja, to opcja, która w wyjątkowych, jasno określonych  sytuacjach pozwala zrezygnować z wyjazdu bez konieczności ponoszenia kosztów. Jeżeli ubezpieczony zachoruje, albo zdarzy mu się inny wypadek losowy, ubezpieczenie gwarantuje zwrot 100% kosztów podróży.
  • Auto to bardzo korzystne ubezpieczenie Twojego samochodu, którym wybierasz się w podróż zagraniczną. Przede wszystkim pozwala to na bezpieczne poruszanie się po krajach docelowych i pośrednich, bez obaw, że w razie zdarzenia trzeba będzie tam pozostać lub zakończyć wyprawę. W ramach ubezpieczenia firma oferuje: naprawę na miejscu, holowanie, wypożyczenie auta zastępczego, hotel, parking, kontynuacja podróży lub przejazd do domu. To doskonałe zabezpieczenie i sposób na to, by chociaż w wakacje o nic się nie martwić.

Zgłoszenie szkody, kontakt

Zgłoszenie szkody najlepiej wykonać od razu za pośrednictwem infolinii. Przyspieszy to procedurę i ułatwi uzyskanie świadczenia. Można też skorzystać z formularza, który został zamieszczony na stronie, w zakładce kontakt. Każda forma jest szybka, prosta i przede wszystkim skuteczna.

Dane kontaktowe firmy:

AWP P&C S.A. Oddział w Polsce
ul. Domaniewska 50B
02-672 Warszawa
Polska
tel.: (+48 22) 522 25 00

Sprawdź oferty X