Znajdź najlepszą ofertę ubezpieczenia OC i AC

Sprawdź ceny i nie przepłacaj!

Wolę porozmawiać :+48 519 902 560

Balcia Insurance SE

Ciekawe produkty i gwarancja odpowiedzialności, to cechy, którymi Balcia wyróżnia się na rynku pośród pozostałych firm ubezpieczeniowych. Jednocześnie, jest to firma, która swoją ofertą przekonuje o bezpiecznej strategii rozwoju, która daje również bezpieczeństwo każdemu klientowi. Takie podejście do klienta to sposób firmy na zyskanie sporego portfela zaufanych klientów przy podejmowaniu minimalnego ryzyka.

Historia

Balcia Insurance SE to firma ubezpieczeniowa, której korzenie sięgają Łotwy. Została założona w 1993 (pod nazwą BTA), a swój udział miały w tym również różne przedsiębiorstwa transportowe. Firma zyskała licencje na oferowanie ubezpieczeń majątkowych, turystycznych i komunikacyjnych. To pozwoliło jej na przygotowanie bardzo interesującej i bogatej oferty ubezpieczeń również dla klientów z Polski. Od roku 2002 Balcia zdobywa rynki krajów europejskich, zyskując tam zaufanie klientów i budując swoją wiarygodność. W Polsce działa od 2009 roku. Dystrybucją, sprzedażą i likwidacją szkód ubezpieczeń Balci zajmuje się RESO Europa Service Sp. z o.o.

Oferta produktowa

Oferta produktowa skoncentrowana jest wokół ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, OC i podróżnych.

  • Ubezpieczenie OC dla właścicieli samochodów to oferta klasycznego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, do którego zobligowany jest każdy posiadacz auta. Ubezpieczenie jest zorganizowane na bardzo korzystnych warunkach.
  • Ubezpieczenie Auto Casco to znana posiadaczom samochodów forma ubezpieczenia dodatkowego, dobrowolnego, która pozwala na finansowanie szkód na pojeździe z polisy.
  • Ubezpieczenie krótkoterminowe OC posiadaczy pojazdów mechanicznych,
  • Ubezpieczenie Graniczne,
  • Zielona Karta,
  • Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów,
  • Ubezpieczenie Auto Szyby,
  • Ubezpieczenie Assistance to kolejne typowe i standardowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Odznaczają się innowacyjnością struktury, zakresu i odpowiedzialności.
  • Ubezpieczenie turystyczne do Federacji Rosji i Republiki Białorusi to dwa ubezpieczenia, które dedykowane są podróżnym wybierającym te właśnie kierunki. Obydwa dotyczą życia i zdrowia ubezpieczonego, które jest objęte ochroną w czasie pobytu na wyjeździe. Obydwa ubezpieczenia występują w dwóch wersjach, jeżeli chodzi o sumę ubezpieczenia. Wersja z niższą sumą i wersja z wyższą. Do tego, ubezpieczenia różnią się pod względem częstotliwości wyjazdów. Można wykupić na jednorazową podróż, jak i wielokrotne podróże.

Balcia oferuje bardzo atrakcyjne ubezpieczenie agentów ubezpieczeniowych. Jest to ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej, które chroni agenta i firmę, którą on reprezentuje przed konsekwencjami popełnienia błędu czy wprowadzenia klienta w błąd. Podobnie funkcjonuje oferowane OC dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą. Z tym że jest to OC dla placówek i osób, które nimi zarządzają.

W zakresie ubezpieczeń majątkowych Balcia przygotowała dla klientów Dom Pakiet oraz Biznes Pakiet. Ubezpieczenie domów i mieszkań składa się z ubezpieczenia mienia, OC w życiu prywatnym czy następstw nieszczęśliwych wypadków. Tak szeroka propozycja przy ubezpieczaniu domu lub mieszkania to dodatkowy argument za tym, że propozycja składana przez Balcia jest konkurencyjna i warto ją starannie rozważyć. Biznes Pakiet to ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorców, które wyróżnia się szerokim zakresem ubezpieczenia. Dzięki temu skala ryzyka wpływa na atrakcyjność składki, ponieważ oferta jest dostosowana do potrzeb klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskiego rynku pracy Balcia przygotowała również atrakcyjne ubezpieczenie cudzoziemców, które pokrywa koszty leczenia. Ponadto może ono zostać rozszerzone o ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków oraz odpowiedzialności cywilnej. A co najważniejsze, zakres i sumy ubezpieczenia spełniają wymogi ubezpieczenia dla cudzoziemców ubiegających się o polską wizę.

Ponadto w ofercie Balci znajdą Państwo Gwarancje ubezpieczeniowe, czy ubezpieczenie OC podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Zgłoszenie szkody, wypowiedzenie umowy, kontakt

Dystrybucją i likwidacją szkód produktów Balcia zajmuje się RESO Europa Service. W razie zaistnienia zdarzenia ubezpieczeniowego i wnioskowania o wypłatę świadczenia należy zgłosić powstałą szkodę. Można to zrobić w formie elektronicznej poprzez specjalny formularz dostępny na stronie internetowej RESO – www.reso.com.pl. Można też skorzystać z dostępnego numeru telefonu i skontaktować się z konsultantem, który krok po kroku pokieruje przez wszystkie poszczególne etapy procedury. Podobnie rzecz wygląda w przypadku zgłoszenia reklamacji, czy chęci wypowiedzenia umowy. Wystarczy kontakt z RESO, a dalej wszystko zostanie przez pracowników rozwiązane.

„Balcia Insurance SE”
Aleje Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa
tel. (+48) 222 703 100
e-mail: info@bta.pl

„RESO Europa Service Sp. z o.o.”
Innowacyjna 1
16-400 Suwałki
tel. (+48) 87 565 44 44
e-mail: dok@reso.com.pl

 

Sprawdź oferty X