Tu znajdziesz najlepsze oferty

Porównywarka ubezpieczeń

Porównaj ubezpieczenia samochodowe, domu i mieszkania, turystyczne i na życie


Jak to działa?

Porowneo.pl to porównywarka ubezpieczeń, która pozwala na bezpłatne porównanie wielu produktów ubezpieczeniowych.

W tym celu wystarczy wybrać produkt ubezpieczeniowy, który chcesz porównać i odpowiedzieć na zadane pytania w odpowiednim, dedykowanym, wniosku.

Wnioski składają się z pytań wymaganych przez towarzystwa ubezpieczeniowe aby móc przygotować indywidualną ofertę dla Ciebie.

Wypełniony wniosek jest wysłany bezpośrednio do towarzystw ubezpieczeniowych, które na żywo zwracają nam oferty. Przedstawiamy Ci zatem stronę z ofertami abyś mógł porównać propozycje, dostosowane do Twojego profilu.

Następnie możesz wybrać jedną z ofert, otrzymać jej podsumowanie na e-mail oraz kontakt od konsultanta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Jeśli zechcesz, możesz wtedy również skorzystać z oferty, czyli kupić wybrane ubezpieczenie.


Co mogę porównać?

Porowneo.pl porównujemy najróżniejsze produkty: ubezpieczenie majątkowe, OC, AC, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia mieszkania i nieruchomości.


Dlaczego porównanie?

Aktualnie na rynku dostępne są setki produktów ubezpieczeniowych. Idąc do każdego towarzystwa ubezpieczeniowego stracimy tylko nasz czas.

Szanujemy Twój czas, dlatego dajemy Ci uniwersalne narzędzie, które w łatwy i szybki sposób pozwoli Ci porównać dostępne na rynku oferty ubezpieczeniowe.

Porowneo.pl dostarczy Ci wiedze, oszczędzi Twój czas, a nasi doradcy odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania.

Sprawdź oferty X