Porowneo.pl

jest stroną internetową proponowaną przez Porowneo.pl Sp. z o.o.. Poprzez swoją stronę internetową Porowneo.pl Sp. z o.o. proponuje usługę, która pozwala na przeglądanie i wybieranie z pełną przejrzystością, oferty ubezpieczeniowe i kredytowe, dostosowane do Twoich potrzeb, bezpłatnie i bez zobowiązań.

Usługi świadczone przez porowneo.pl zostały stworzone, aby zaoferować pomoc i wsparcie w decyzjach w sprawie rynków banków i ubezpieczeń, które są w ciągłym rozwoju. Stały wzrost rynku oznacza rozwój wielu nowych ofert.

Porowneo.pl Sp. z o.o. pracuje w partnerstwie z jakościowymi partnerami. Porowneo.pl Sp. z o.o. pragnie zapewnić użytkownikom usługę w celu bezpiecznego i przejrzystego porównania dla każdego produktu ubezpieczeniowego, lub bankowego, w zależności od wybranych kryteriów.

Aby zaoferować najlepszą obsługę Porowneo.pl Sp. z o.o. założyła na swojej stronie internetowej, Porowneo.pl, szczegółowe kwestionariusze, zgodnie z kryteriami wyceny partnerów. W 3 minuty, w zależności od profilu, możesz porównać oferty bez zobowiązań i bezpłatnie nawiązać kontakt z wybranym partnerem.

Porowneo.pl porównuje ubezpieczenia komunikacyjne oraz kredyty hipoteczne. Aby pomóc Ci znaleźć najlepiej dostosowaną ofertę, Porowneo.pl stworzył "powiadomienie", w razie braku ciekawych ofert, dzięki czemu internauta może później otrzymać oferty od innych różnych partnerów.

Wkrótce można będzie porównać różne inne produkty na Porowneo.pl: ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia na życie, kredyty gotówkowe oraz lokaty bankowe.

Wkrótce można będzie porównać różne inne produkty na Porowneo.pl: ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia na życie, kredyty gotówkowe oraz lokaty bankowe.

Kim jesteśmy?

Porowneo.pl jest niezależną porównywarką produktów ubezpieczeniowych. Prosimy Cię o informacje, które umożliwią obliczenie składki przez naszych partnerów. Wszystkie wyświetlane oferty są przygotowane bezpośrednio przez firmy ubezpieczeniowe, aby złożyć Ci indywidualne propozycje. Podczas przygotowywania ofert brane są pod uwagę wszystkie kryteria podane we wniosku. Usługa porównania ubezpieczeń jest bezpłatna i prosta w użyciu. Aby ułatwić jak najszybsze wypełnienie wniosku, wstępnie zaznaczyliśmy kilka odpowiedzi na podstawie informacji najczęściej podawanych przez naszych Klientów. Niemniej, to Ty odpowiadasz za poprawne podanie wszystkich informacji. Nie doradzamy przy wyborze ofert, ale udostępniamy narzędzie, które pozwoli Ci obiektywnie porównać oferty ubezpieczeniowe i wybrać polisę najlepszą dla Ciebie. Bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.