Wszystko o kredycie gotówkowym

Wszystkie nasze porady przed wyborem

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Łatwe porównanie

Jeden prosty serwis, aby porównać cały rynek ubezpieczeniowy i finansowy. W zaledwie 4 minuty możesz otrzymać zestaw ofert i obraz rynku wypełniając tylko jeden wniosek.

Przejrzyste zestawienie

Oferty generowane są bezpośrednio przez naszych partnerów, bez dodatkowych opłat. Porowneo.pl oferuje więc takie same ceny, jakie otrzymałbyś bezpośrednio od każdego partnera.

Niezależny serwis

Żaden z naszych partnerów nie ma uprzywilejowanej pozycji. Przedstawione oferty posortowane są według obiektywnych elementów takich jak: składki ubezpieczeniowe czy raty kredytu.

Wspieramy Cię

Porowneo.pl pomoże Ci wybrać najlepszą i najbardziej opłacalną ofertę. Dzięki naszemu serwisowi porównasz warunki finansowe ofert oraz ich zakres. A wszystko to bez pośpiechu i w jednym miejscu. Dzięki nam dokonasz trafnego wyboru!

Ostatnie artykuły

Bądź na bieżąco dzięki najnowszym artykułom naszej redakcji

Przewodnik

Przygotowany przez naszych ekspertów ubezpieczeń i finansów

Ubezpieczenie na raka - czy warto?

Ubezpieczenie onkologiczne zabezpiecza tylko przed niektórymi rodzajami raka. Suma ubezpieczenia w razie zachorowania np. na białaczkę czy inny nowotwór złośliwy może zostać wykorzystana na dowolny cel, np. konsultacje lekarskie, leki nierefundowane czy innego rodzaju opiekę.

Koszty zakupu mieszkania - cena to nie wszystko

Koszty związane z kupnem mieszkania mogą być równe kilku procent ceny kupowanej nieruchomości. Na koszty zakupu mieszkania składają się opłaty związane w formalnościami, prowizje i podatek. Często koszty kupna mieszkania wiążą się też z wydatkami na prace wykończeniowe lub remont.

OC na motocykl - charakterystyka ubezpieczenia dla jednośladów

Ubezpieczenie OC za motocykl jest obowiązkowe niezależnie od tego, czy pojazd jest używany, czy nie. Na cenę składki OC za motor wpływają parametry pojazdu i cechy oraz dane dotyczące jego właściciela. OC na motocykl online można kupić u niewielu ubezpieczycieli, zwykle wymaga to kontaktu z agentem.

Assistance na 7 dni - wady i zalety rozwiązania

Assistance na tydzień to wyjście dla osób wyjeżdżających na krótki urlop. Opieka ubezpieczyciela pozwala uniknąć stresu związanego z radzeniem sobie w przypadkach awarii, wypadków czy innych zdarzeń związanych z posiadaniem i prowadzeniem auta. Jadąc za granicę, najlepiej wykupić assistance Europa.

Poznaj kredyty gotówkowe

Co możesz porównać

Szybka pożyczka

Najszybszy rodzaj pożyczki, umożliwia ekspresową pomoc finansową w trudnych sytuacjach.

Kredyt samochodowy, motocyklowy

Kredyt pozwala otrzymać środki na zakup wymarzonego samochodu, motocykla.

Kredyt konsumencki

Kredytodawca udziela kredytu konsumentowi w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt łączy kilku długów w jeden i obniża wysokość comiesięcznych zobowiązań.

Kredyt studencki

Kredyt wspiera finansowo osoby studiujące.

Kredyt dla firm

Kredyt dostarcza środków na rozwój firmy.

Kredyt odnawialny

Kredyt w formie dodatkowych środków, które udostępnia bank w ramach rachunku. Dzięki temu dysponujemy większą ilością pieniędzy wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Jak to działa?

Kredyt gotówkowy pozwoli Ci sfinansować wybrane projekty w dowolnym zakresie. Poniżej znajdziesz parę przydatnych wskazówek.

O czym należy pamiętać?

Najczęstsze ograniczenie jakie posiada kredyt samochodowy to wiek pojazdu.

Szukając kredytu samochodowego nie powinniśmy zwracać uwagi tylko na oprocentowanie nominalne (informuje ono jedynie o koszcie odsetkowym).

Dobrym rozwiązaniem dla osób zadłużonych w różnych bankach jest kredyt konsolidacyjny.

Niezależnie od typu studiów, czy też rodzaju uczelni możesz starać się o kredyt studencki, jeśli zaczynasz naukę przed 25 rokiem życia.

Kredyt studencki jest wypłacany do czasu ukończenia studiów, jednak nie dłużej niż 6 lat.

Nie powinniśmy czekać ze spłatą pożyczki do ostatniego dnia, postarajmy się wziąć pod uwagę czas trwania księgowania przelewu (szczególnie w przypadku, gdy zbliża się weekend lub Święto)

Kredyt konsumencki to kredyt do kwoty nie większej niż 255.550 zł.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Porowneo.pl – nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne

Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl pozwoli Ci znaleźć każdy rodzaj ubezpieczenia – nawet o 50% taniej! Możesz sprawdzić ceny ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW i Assistance, ceny ubezpieczenia turystycznego i ubezpieczenia nieruchomości. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy naszych klientów. Dołącz do zadowolonego grona i ciesz się tanim ubezpieczeniem – a tym samym poczuciem bezpieczeństwa i komfortu na co dzień!

Ubezpieczenie turystyczne

Sprawdź ofertę

Ubezpieczenie nieruchomości

Porównaj oferty

Kredyt hipoteczny

Porównaj oferty