Eurobank - Kalkulator kredytów hipotecznych

  • ● Szybkie porównanie
  • ● Niskie oprocentowania
  • ● Znajdź najlepszy kredyt!

Eurobank

Historia

Eurobank powstał po to, aby każdy Polak miał łatwy dostęp do prostej w obsłudze i nowoczesnej bankowości. Stale pracujemy nad tym, aby być jeszcze bliżej naszych Klientów i ich codziennych i niecodziennych potrzeb. Ideą założyciela eurobanku, Mariusza Łukasiewicza, było stworzenie banku dostępnego w miejscach, w których Klienci często przebywają i będącego do ich dyspozycji w dogodnym dla nich czasie. To założenie realizujemy niezmiennie od 2003 roku - obecnie z liczbą około 500 placówek własnych i franczyzowych jesteśmy obecni nie tylko w dużych miastach, ale również małych miejscowościach na terenie całego kraju.
eurobank zatrudnia około 2,6 tysiąca osób. Każdego dnia staramy się udoskonalać proponowane Klientom rozwiązania - w 2018 r. wprowadziliśmy na rynek „Pożyczkę błyskawiczną”, dostępną online. Wcześniej zaproponowaliśmy Klientom szereg rozwiązań w zakresie płatności (np. karta multiwalutowa), czy bankowości mobilnej (np. nowoczesna aplikacja 2.0. i płatności HCE).

Oferta produktowa

W dzisiejszym zabieganym świecie współczesny człowiek bardzo ceni sobie komfort i wygodę. Dużo podróżujemy – chcemy korzystać z Internetu mobilnego Internetu. Co za tym idzie, również z  bankowości elektronicznej. Eurobank wprowadził rozwiązania na miarę współczesnych czasów.

Przede wszystkim bank poleca bardzo dużą ofertę kont bankowych dla każdego: konto w pełni, konto junior, konto walutowe.  Rachunek można otworzyć bardzo szybko przez Internet – bez konieczności przychodzenia do siedziby banku. Na każdym  etapie zakładania konta bankowego można skorzystać z porady konsultanta – odpowiada on na wszystkie pytania klientów. Po założeniu konta bankowego przelewy można dokonywać na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także przelewy ekspresowe.

Eurobank to również bogata oferta lokat oszczędnościowych. Dużym atutem jest mała prowizja i duży wybór lokat dla każdego.

Eurobank wyróżnia się także dużą ofertą funduszy inwestycyjnych, kart kredytowych i debetowych, leasingiem, ubezpieczeniami na dobrych zasadach. Wiele osób decyduje się również na kredyt w Eurobanku – kredytowy lub hipoteczny. Oferta kredytowa jest idealnie dopasowana do każdego klienta.

Wypowiedzenie umowy

Wypowiedzieć umowę można pisemnie wypełniając formularz przygotowany przez bank. Wypowiedzenie umowy na produkt czy usługę można wysłać pocztą listem poleconym za potwierdzeniem odbioru lub złożyć osobiście w centrali banku:

Bank Millennium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

lub jednej z placówek banku https://eurobank.pl/przydatne-informacje/placowki-i-bankomaty/

Zastrzeganie dokumentów i kart

Zastrzeganie dokumentów tożsamości

  • zgłoś się do dowolnego oddziału EuroBanku S.A.,
  • zadzwoń na numer 19000 i wybierz opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej (BT)*,
  • zrób zastrzeżenie w serwisie Bankowości Internetowej (BI)*.

* Usługa dostępna wyłącznie dla klientów Euro Banku S.A., którzy aktywowali ten kanał dostępu. W przypadku serwisu BI, usługa dotyczy wyłącznie zastrzeżenia dowodu osobistego. W przypadku BT, zastrzeżeniu podlegają dokumenty zarejestrowane wcześniej w Euro Banku S.A.

Utratę dokumentów należy zgłosić niezwłocznie na Policji i w odpowiednim urzędzie gminy lub dzielnicy.

Zastrzeganie kart płatniczych - 24h/7 dni: (+48) 71 795 54 49

lub za pośrednictwem Systemu Zastrzegania Kart pod numerem: (+48) 828 828 828

Opinie i reklamacje

555 000 555
pn-sb: 9:00 - 21.00

e-mail: info@eurobank.pl

listownie na adres centrali:
Bank Millennium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Kontakt

Bank Millennium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Telefon: 24h/7dni
ogólna infolinia: 19 000
dla połączeń z zagranicy + 48 71 335 5100
E-mail: info@eurobank.pl

Obsługa klienta:

  • telefoniczna obsługa kredytu hipotecznego (pn-pt: 9.00 - 21.00): 19 000
  • po wybraniu numeru w automatycznym serwisie głosowym wybierz opcję „Informacje o posiadanym produkcie”, a następnie opcję „Kredyt Hipoteczny”. Po dokonaniu wyboru nastąpi połączenie z doradcą
  • telefoniczny serwis bankowości telefonicznej - 24h/7dni: 19 000
  • po zapowiedzi lektora wybierz 4
Sprawdź oferty X