Eurobank - Kalkulator kredytów hipotecznych

  • ● Szybkie porównanie
  • ● Niskie oprocentowania
  • ● Znajdź najlepszy kredyt!

Eurobank

Historia

Eurobank jest obecnie jednym z najnowocześniejszych banków funkcjonujących w Polsce. Hasło przewodnie banku mówi: „Eurobank na co dzień”. Takie też było założenie i cel pomysłodawcy banku – Mariusza Łukasiewicza. W dobie wciąż rozwijającej się technologii i przy nieustannym rozwoju Internetu, chciał on wprowadzić wygodną bankowość mobilną. Eurobank jako pierwszy w Polsce zaproponował klientom karty płatnicze wydawane od ręki, sieć wpłatomatów online oraz token GSM - nowoczesne zabezpieczenie bankowości internetowej. Bardzo szybko po rozpoczęciu działalności Eurobank dołączył do Societe Generale. Jest to jedna z  największych europejskich grup w sektorze usług finansowych. Grupa ta to połączenie wieloletniej tradycji (grupa jest obecna na rynku już ponad 50 lat) oraz nowatorskiego podejścia do bankowości.

Oferta produktowa

W dzisiejszym zabieganym świecie współczesny człowiek bardzo ceni sobie komfort i wygodę. Dużo podróżujemy – chcemy korzystać z Internetu mobilnego Internetu. Co za tym idzie, również z  bankowości elektronicznej. Eurobank wprowadził rozwiązania na miarę współczesnych czasów.

Przede wszystkim bank poleca bardzo dużą ofertę kont bankowych dla każdego: konto active, konto prestige, konto junior (dla najmłodszych), konto na co dzień,  Rachunek można otworzyć bardzo szybko przez Internet – bez konieczności przychodzenia do siedziby banku. Na każdym  etapie zakładania konta bankowego można skorzystać z porady konsultanta – odpowiada on na wszystkie pytania klientów. Po założeniu konta bankowego przelewy można dokonywać na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także przelewy ekspresowe.

Eurobank to również bogata oferta lokat oszczędnościowych. Dużym atutem jest mała prowizja i duży wybór lokat dla każdego. Eurobank przygotował specjalne oferty zarówno dla osób wchodzących w świat zawodowy, chcących zacząć oszczędzać, ale również dla seniorów. Dla seniorów dobre oszczędzanie i dodatkowe środki finansowe na koncie to wyższy standard życia.

Eurobank wyróżnia się także dużą ofertą funduszy inwestycyjnych, kart kredytowych i debetowych, leasingiem, ubezpieczeniami na dobrych zasadach. Wiele osób decyduje się również na kredyt w Eurobanku – kredytowy lub hipoteczny. Oferta kredytowa jest idealnie dopasowana do każdego klienta.

Wypowiedzenie umowy

Wypowiedzieć umowę można pisemnie wypełniając formularz przygotowany przez bank. Wypowiedzenie umowy na produkt czy usługę można wysłać pocztą listem poleconym za potwierdzeniem odbioru lub złożyć osobiście w centrali banku:

Euro Bank S.A.
ul. Św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław

lub jednej z placówek banku https://www.eurobank.pl/placowki,22.html

Zastrzeganie dokumentów i kart

Zastrzeganie dokumentów tożsamości

  • zgłoś się do dowolnego oddziału EuroBanku S.A.,
  • zadzwoń na numer 19000 i wybierz opcję Obsługa Bankowości Elektronicznej (BT)*,
  • zrób zastrzeżenie w serwisie Bankowości Internetowej (BI)*.

* Usługa dostępna wyłącznie dla klientów Euro Banku S.A., którzy aktywowali ten kanał dostępu. W przypadku serwisu BI, usługa dotyczy wyłącznie zastrzeżenia dowodu osobistego. W przypadku BT, zastrzeżeniu podlegają dokumenty zarejestrowane wcześniej w Euro Banku S.A.

Utratę dokumentów należy zgłosić niezwłocznie na Policji i w odpowiednim urzędzie gminy lub dzielnicy.

Zastrzeganie kart płatniczych - 24h/7 dni: (+48) 71 795 54 49

lub za pośrednictwem Systemu Zastrzegania Kart pod numerem: (+48) 828 828 828

Opinie i reklamacje

555 000 555
pn-sb: 9:00 - 21.00
fax:(+48) 71 79 55  501

e-mail: info@eurobank.pl

listownie na adres centrali:
Euro Bank S.A.
ul. św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław

Kontakt

Euro Bank S.A.
ul. św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław

Telefon: 24h/7dni
ogólna infolinia: 19 000
dla połączeń z zagranicy + 48 71 335 5100
E-mail: info@eurobank.pl

Obsługa klienta:

  • telefoniczna obsługa kredytu hipotecznego (pn-pt: 9.00 - 21.00): 19 000
  • po wybraniu numeru w automatycznym serwisie głosowym wybierz opcję „Informacje o posiadanym produkcie”, a następnie opcję „Kredyt Hipoteczny”. Po dokonaniu wyboru nastąpi połączenie z doradcą
  • telefoniczny serwis bankowości telefonicznej - 24h/7dni: 19 000
  • po zapowiedzi lektora wybierz 4
Porównaj ceny X