Kredyty i banki

Najlepsze informacje na temat kredytów

Kredyt gotówkowy

Wszystko o kredycie gotówkowym
Zobacz

Konto bankowe

Wszytko o kontach bankowych
Zobacz

Lokaty

Wszystko co warto wiedzieć o lokatach
Zobacz

Jak to działa?

1

Uzupełnij nasz formularz

Wypełnij wymagane pola formularza. Dzięki temu będziemy mogli obliczyć Twoją składkę w najlepszych towarzystwach ubezpieczeniowych. Niezbędne informacje znajdziesz w swoim dowodzie rejestracyjnym.

2

Porównaj oferty

Sprawdź wszystkie oferty, które Ci zaproponujemy. Porównaj ceny, ale pamiętaj również o zakresie ubezpieczenia. Zastanów się czego oczekujesz od swojej polisy.

3

Wybierz najlepszą ofertę

Po zapoznaniu się z ofertami, wybierz tą, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Możesz kupić ją samodzielnie online lub poprosić o kontakt naszego doradcę, który pomoże Ci dokończyć zakup.

Masz pytanie? Zapewniamy wsparcie specjalistów na każdym etapie

Nie jesteś pewien, jak wypełnić formularz w porównywarce ubezpieczeń OC Porowneo.pl? Masz kłopot z którymś z pytań i nie wiesz, jaką odpowiedź wybrać?
Nasi konsultanci czekają na Ciebie i gotowi są pomóc na każdym etapie. W naszym zespole pracują najbardziej doświadczeni konsultanci, którzy chętnie udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania. Mogą pomóc w tym, jak wybrać najtańsze OC, jak wypełnić formularz albo jak dokonać zakupu ubezpieczenia przez internet. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez nasz profil na Facebooku, a z pewnością pomożemy Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

Skontaktuj się z nami

+48 519 902 560

Infolinia czynna: pn-pt: od 8:00 do 21:00, sb: od 9 do 17

kontakt@porowneo.pl

Ostatnie artykuły

Bądź na bieżąco dzięki najnowszym artykułom naszej redakcji

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!

Porównaj oferty

Przewodnik

Przygotowany przez naszych ekspertów ubezpieczeń i finansów

Ubezpieczenie na raka - czy warto?

Ubezpieczenie onkologiczne zabezpiecza tylko przed niektórymi rodzajami raka. Suma ubezpieczenia w razie zachorowania np. na białaczkę czy inny nowotwór złośliwy może zostać wykorzystana na dowolny cel, np. konsultacje lekarskie, leki nierefundowane czy innego rodzaju opiekę.

Koszty zakupu mieszkania - cena to nie wszystko

Koszty związane z kupnem mieszkania mogą być równe kilku procent ceny kupowanej nieruchomości. Na koszty zakupu mieszkania składają się opłaty związane w formalnościami, prowizje i podatek. Często koszty kupna mieszkania wiążą się też z wydatkami na prace wykończeniowe lub remont.

OC na motocykl - charakterystyka ubezpieczenia dla jednośladów

Ubezpieczenie OC za motocykl jest obowiązkowe niezależnie od tego, czy pojazd jest używany, czy nie. Na cenę składki OC za motor wpływają parametry pojazdu i cechy oraz dane dotyczące jego właściciela. OC na motocykl online można kupić u niewielu ubezpieczycieli, zwykle wymaga to kontaktu z agentem.

Assistance na 7 dni - wady i zalety rozwiązania

Assistance na tydzień to wyjście dla osób wyjeżdżających na krótki urlop. Opieka ubezpieczyciela pozwala uniknąć stresu związanego z radzeniem sobie w przypadkach awarii, wypadków czy innych zdarzeń związanych z posiadaniem i prowadzeniem auta. Jadąc za granicę, najlepiej wykupić assistance Europa.

Dlaczego warto skorzystać z Porowneo.pl?

Łatwe porównanie

Jeden prosty serwis, aby porównać cały rynek ubezpieczeniowy i finansowy. W zaledwie 2 minuty możesz otrzymać zestaw ofert i obraz rynku wypełniając tylko jeden wniosek.

Przejrzyste zestawienie

Oferty generowane są bezpośrednio przez naszych partnerów, bez dodatkowych opłat. Porowneo.pl oferuje więc takie same ceny, jakie otrzymałbyś bezpośrednio od każdego partnera.

Niezależny serwis

Żaden z naszych partnerów nie ma uprzywilejowanej pozycji. Przedstawione oferty posortowane są według obiektywnych elementów takich jak: składki ubezpieczeniowe czy raty kredytu.

Wspieramy Cię

Porowneo.pl pomoże Ci wybrać najlepszą i najbardziej opłacalną ofertę. Dzięki naszemu serwisowi porównasz warunki finansowe ofert oraz ich zakres. A wszystko to bez pośpiechu i w jednym miejscu. Dzięki nam dokonasz trafnego wyboru!

Porowneo.pl – nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne

Porównywarka ubezpieczeń Porowneo.pl pozwoli Ci znaleźć każdy rodzaj ubezpieczenia – nawet o 50% taniej! Możesz sprawdzić ceny ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW i Assistance, ceny ubezpieczenia turystycznego i ubezpieczenia nieruchomości. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy naszych klientów. Dołącz do zadowolonego grona i ciesz się tanim ubezpieczeniem – a tym samym poczuciem bezpieczeństwa i komfortu na co dzień!

Ubezpieczenie turystyczne

Sprawdź ofertę

Ubezpieczenie nieruchomości

Porównaj oferty

Kredyt hipoteczny

Porównaj oferty

Porównaj najlepsze oferty kredytów i produktów bankowych

Szybko i łatwo znajdź intersującą ofertę!

Jak to działa?

Porowneo.pl to porównywarka finansowa która pozwala na bezpłatne porównanie wielu produktów kredytowych oraz bankowych.

W tym celu wystarczy wybrać produkt finansowy, który chcesz porównać i odpowiedzieć na zadane pytania w odpowiednim, dedykowanym wniosku.

Wnioski składają się z pytań wymaganych przez banki lub instytucje kredytowe aby móc przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wypełniony wniosek jest wysłany bezpośrednio do naszych partnerow, którzy na żywo nam zwracają oferty. Przedstawiamy Ci zatem stronę z ofertami abyś mógł porównać propozycje, dostosowane do Twojego profilu.

Następnie możesz wybrać jedną z ofert, otrzymać jej podsumowanie na e-mail oraz kontakt od konsultanta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Jeśli zechcesz, możesz wtedy również skorzystać z oferty, czyli dokonac zkupu wybranej usługi czy produktu.

Co mogę porównać?

Z Porowneo.pl porównasz: kredyty hipoteczne i gotówkowe, fundusze inwestycyjne, lokaty, konta bankowe, rachunki oszczędnościowe.

Dlaczego porównanie?

Na rynku aktualnie dostępne jest wiele banków i instytucji finansowych, a każdy z nich posiada swoje produkty. Każdy produkt jest inny, jednak nasz czas jest ograniczony.

Czas jest cenny i my to wiemy, dlatego dostarczamy Ci narzędzie, gdzie bez wychodzenia możesz porównać wybrane produkty finansowe.

Dostarczamy Ci wiedzy, porad, a nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania, w zamian chcemy żebyś zaoszczędzony czas wykorzystał na analizy i porównania, aby wybrać najlepszą ofertę.

Porównaj oferty ubezpieczenia OC i AC w 5 min!

Porównaj oferty