Porównaj najlepsze oferty kredytów i produktów bankowych

Szybko i łatwo znajdź intersującą ofertę!


Jak to działa?

Porowneo.pl to porównywarka finansowa która pozwala na bezpłatne porównanie wielu produktów kredytowych oraz bankowych.

W tym celu wystarczy wybrać produkt finansowy, który chcesz porównać i odpowiedzieć na zadane pytania w odpowiednim, dedykowanym wniosku.

Wnioski składają się z pytań wymaganych przez banki lub instytucje kredytowe aby móc przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wypełniony wniosek jest wysłany bezpośrednio do naszych partnerow, którzy na żywo nam zwracają oferty. Przedstawiamy Ci zatem stronę z ofertami abyś mógł porównać propozycje, dostosowane do Twojego profilu.

Następnie możesz wybrać jedną z ofert, otrzymać jej podsumowanie na e-mail oraz kontakt od konsultanta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Jeśli zechcesz, możesz wtedy również skorzystać z oferty, czyli dokonac zkupu wybranej usługi czy produktu.


Co mogę porównać?

Z Porowneo.pl porównasz: kredyty hipoteczne i gotówkowe, fundusze inwestycyjne, lokaty, konta bankowe, rachunki oszczędnościowe.


Dlaczego porównanie?

Na rynku aktualnie dostępne jest wiele banków i instytucji finansowych, a każdy z nich posiada swoje produkty. Każdy produkt jest inny, jednak nasz czas jest ograniczony.

Czas jest cenny i my to wiemy, dlatego dostarczamy Ci narzędzie, gdzie bez wychodzenia możesz porównać wybrane produkty finansowe.

Dostarczamy Ci wiedzy, porad, a nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania, w zamian chcemy żebyś zaoszczędzony czas wykorzystał na analizy i porównania, aby wybrać najlepszą ofertę.

Sprawdź oferty X